Feats-N: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→-N-) |
(→-N-) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| [[Noble Scion (Feat)|Noble Scion]] || align="center" | General || align="center" | {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Noble Scion (Feat)|Noble Scion]] || align="center" | General || align="center" | {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Noble Scion (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |- | ||
| [[Notched Shield (Feat)|Notched Shield]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Notched Shield (Feat)|Notched Shield]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Notched Shield (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |||
| [[Numbing Summons (Feat)|Numbing Summons]] || align="center" | General || align="center" | {{:Numbing Summons (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Numbing Summons (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Numbing Summons (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | |||
|} | |} |