Feats-H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→-H-) |
(→-H-) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [[Harrying Partners (Feat)|Harrying Partners]] || align="center" | Teamwork || align="center" | {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Harrying Partners (Feat)|Harrying Partners]] || align="center" | Teamwork || align="center" | {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Harrying Partners (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |||
| [[Heated Summons (Feat)|Heated Summons]] || align="center" | General || align="center" | {{:Heated Summons (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Heated Summons (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Heated Summons (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | |||
|- | |- | ||
| [[Heedful Jeer (Feat)|Heedful Jeer]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Heedful Jeer (Feat)|Heedful Jeer]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Heedful Jeer (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} |