Armor and Shields: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Heavy Shield || - || 1 move action || - | | align="left" | Heavy Shield || - || 1 move action || - | ||
|- | |||
| align="left" | War Shield || - || 1 full round action || - | |||
|- | |- | ||
| align="left" | War Shield || - || 1 full round action || - | | align="left" | War Shield || - || 1 full round action || - |