Dweomermetals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 644: | Line 644: | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Medium Armor | ! align="left" | Medium Armor | ||
| - || - || +2 || +30% || align="left" | DR 5/-; CMD + | | - || - || +2 || +30% || align="left" | DR 5/-; CMD +2; Forced movement reduced by 1 square || align="right" | +500,000 gp | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Heavy Armor | ! align="left" | Heavy Armor |