Dweomermetals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 807: | Line 807: | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Shield | ! align="left" | Shield | ||
| - || +1 || -2 || -10% || align="left" | [[Broken|Break]] | | - || +1 || -2 || -10% || align="left" | [[Broken|Break]] shield to negate one hit || align="right" | +2,500 gp | ||
|} | |} |