Dweomermetals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Two-Handed Weapons | ! align="left" | Two-Handed Weapons | ||
| - || align="left" | + | | - || align="left" | +2 material bonus to [[Maneuver Offense]] || align="right" | +{{#number_format: {{#expr: {{Magic-Item-Adjusted-Price|transcludesection=14-10 }}}}}} gp | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Magic Implements | ! align="left" | Magic Implements |