Feats-G: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→-G-) |
(→-G-) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| [[Grapple, Improved (Feat)|Grapple, Improved]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Grapple, Improved (Feat)|Grapple, Improved]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Grapple, Improved (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |- | ||
| [[Grasping Whip (Feat)|Grasping Whip]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Grasping Whip (Feat)|Grasping Whip]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Grasping Whip (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |||
| [[Grating Summons (Feat)|Grating Summons]] || align="center" | General || align="center" | {{:Grating Summons (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Grating Summons (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Grating Summons (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | |||
|- | |- | ||
| [[Great Charisma (Feat)|Great Charisma]] || align="center" | Epic || align="center" | {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Great Charisma (Feat)|Great Charisma]] || align="center" | Epic || align="center" | {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Great Charisma (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} |