Feats-I: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→-I-) |
(→-I-) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| [[Invincible Warrior (Feat)|Invincible Warrior]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Invincible Warrior (Feat)|Invincible Warrior]] || align="center" | Combat || align="center" | {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Invincible Warrior (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | ||
|- | |||
| [[Invisible Summons (Feat)|Invisible Summons]] || align="center" | General || align="center" | {{:Invisible Summons (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Invisible Summons (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Invisible Summons (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | |||
|- | |- | ||
| [[Invocation of Vigor (Feat)|Invocation of Vigor]] || align="center" | Epic || align="center" | {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} | | [[Invocation of Vigor (Feat)|Invocation of Vigor]] || align="center" | Epic || align="center" | {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=LevelInc}} || {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=Prerequisites}} || {{:Invocation of Vigor (Feat)|transcludesection=ShortDesc}} |